Projektowanie i dostawa: metoda FlexLogik

Logiczny, Solidny, Elastyczny

 

FlexLogik dobrze wie, że Twoja firma jest wyjątkowa pod względem celów, metody pracy i cech strukturalnych, dlatego oferuje tylko niestandardowe rozwiązania.
Wybór właściwego Lean dla Twojej firmy jest pierwszym konkretnym krokiem w kierunku zagwarantowania gwarantowanego zwrotu z inwestycji.

 

Drugim powodem do rozważenia (być może trywialnym) jest:

Dlaczego musisz decydować się na sztywne rozwiązanie o stałych wymiarach, gdy w tej samej cenie możesz mieć jeden na miarę, ponownie konfigurowalny i modyfikowalny, za każdym razem jak tylko chcesz?

 

6 bardzo ważnych powodów, aby wybrać rozwiązania Lean FlexLogik

  • Bezpłatny projekt i rysunek
  • Bardzo szybkie terminy, zawsze personalizowane rozwiązania
  • Brak minimalnego, ani nawet maksymalnego zamówienia
  • Szybka i elastyczna dostawa w celu zaspokojenia każdej potrzeby
  • Konsultanci Lean zawsze do Twojej dyspozycji, nawet tylko w sprawie niezobowiązującej porady
  • Przez trzy lata jeden z naszych konsultantów technicznych będzie kontaktował się z Tobą co sześć miesięcy, aby sprawdzić, czy wszystko jest nadal doskonałe.

 

Elastyczny tryb dostawy

Najbardziej odpowiedni tryb zależy ogólnie od rodzaju i wolumenu materiału, ale tylko Ty możesz od czasu do czasu decydować, który z nich jest dla Ciebie najlepszy.

Oto kilka przykładów:

Zrób to sam

Wymiarowany rysunek, komponenty i element cylindryczne do wycięcia. Jednostka spedycjna zajmuje niewielką powierzchnię, a koszty są zredukowane do minimum. Elementy cylindryczne mogą być dostarczane już przycięte według wymiaru.

Struktury gotowe do użycia

Są wysyłane już zmontowane i zapakowane. Wystarczy tylko poczekać na dostawę, a potem już mogą być używane.

Montaż na miejscu

Dostarczamy komponenty i montujemy bezpośrednio w firmie. Zapewnia to przestrzeganie wszystkich niezbędnych ograniczeń architektonicznych i logistycznych. Możemy również zamontować tylko jego część, szkoląc Twój personel, aby mógł później pracować samodzielnie.